czerw.5

Miłość

dodano: 5 czerwca 2010 przez ojoj1516


Co sądzicie na temat zakochania?

Byliśie już kiedyś zakochani?

a może jesteście?

warto  być zakochanym??

a oto pare opisów milosnych;)

 

 

 Generalnie i właściwie, to lekko zmieszana, ciut obojętna i nieco nierozgarnięta mogę powiedzieć, że zasadniczo to mam to dośc gdzieś
 
Ty nie jesteś kobietą! Ty jesteś wyzwaniem
Trochę koloru wprowadzam w swoje życie
 
Jeśli nie znasz mojego imienia, możesz do mnie mówić kochanie
 
 Jeszcze o tym nie wiesz, ale życie nie musi być takie ciężkie, może lubimy ból.
 
Może tak po prostu jesteśmy ukształtowani.
 
Ponieważ bez tego może nie czulibyśmy naprawdę, że żyjemy
 
. Jak to szło, po co walę się młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie, kiedy przestaję.
 
Żeby pocałunek był naprawdę dobry, musi coś znaczyć, musi być z kimś, kto dla ciebie wiele znaczy, żeby w momencie, kiedy zetkną się wasze usta, poczuć to w całym ciele. Pocałunek tak gorący i namiętny, że nie chciałabyś zaczerpnąć powietrza
 
. Nie możesz oszukiwać przy pierwszym pocałunku.
 
Uwierz mi, nie chcesz tego, bo kiedy znajdziesz już tę właściwą osobę, pierwszy pocałunek... jest wszystkim.
 
Czasami przeszłość jest czymś, czemu nie możemy pozwolić odejść. A czasami przeszłość jest czymś, o czym chcemy szybko zapomnieć. I czasami dowiadujemy się o przeszłości czegoś nowego. To zmienia wszystko, co wiemy o teraźniejszości.
 
 ...pewna kobieta opłakiwała zmarłego syna.Ten pewnej nocy przyśnił się jej smutny trzymając wiadra z wodą.Pewnego dnia kobieta zrozumiała że są to jej łzy a smutek syna spowodowany jest tym że ona go zatrzymuję tutaj przez swój ból.Gdy to zrozumiała wtedy jej serce się uspokoiło a ukojeniem był sen że synek jest już szczęśliwy w niebie.Czasami żal może zatrzymywać drugą osobę przy? nas.Krzywdzimy przez to siebie i tę drugą osobę.
 
Wole umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach
 
Dla kochanków śmierć jest nocą poślubną
 
Jak mam Ci powiedzieć czym jest śmierć, jeśli jeszcze nie wiem, czym jest życie?
 
śmierć- jedyna przyjemność której nie można odczuć
 
Wieko trumny od strony użytkownika nie jest ozdobione...
 
Świadomość śmierci pobudza do życia Lepiej spłonąć od razu, niż tlić się powoli..
 
Śpiączka to miły stan. Dobrze w niego zapaść, kiedy nie można się zdecydować: żyć czy umierać
 
.... a ją po nocach męczyły te same sny.
 
Czy Tobie jest to bliske? Czy znasz tę historię? Pobita przez życie,to są jej słowa, z rysą na psychice chciała zacząć od nowa. W obcym mieście,sama ze sobą nie dała rady. na głodzie samobójstwo ze łzami na twarzy. Czasem ciało jej objął wzrokiem i milczał. Rozpinam guzik Twojej koszuli i przeglądam się w Twoich oczach.
 
Oprócz siebie widzę tam namiętnośc i szczęście.
 
Wietrzył pokój, po mym odejściu cały dzień. Nadal czuje mój zapach i nie może się w żaden sposób ode mnie uwolnić.
 
Cierp Frajerze. Kozaki na nogi, płaszczyk na ramiona. I mogę, z zacięciem w oczach iśc. I wzbudzać zazdrość w tych, którzy nie mogą mnie mieć.
 
Letni wieczór,mały pokój  w bloku, On ledwo przytomny,ona przy jego boku, W głowie ma sceny z jego kolekcji pornosów, Cały wieczór myślał,jak znaleźć na nią sposób. Postanowił,że nie zmarnuje tej okazji, Zdarł z niej koszulę,rozerwał stanik. Monitor komputera rzucał ich cień na ścianę, Włączony skype,na żywo transmitowane. Piętro niżej koledzy mieli niezły ubaw, Podnieceni oglądali,jak ziomek dupe posuwa. On zajarny resztę wódki na nią wylał, W bani się cieszy,że wszyscy widzą jak ją dyma. Chował twarz,żeby go nie rozpoznali, Jak wrzuci do sieci,całemu światu się pochwali. A koledzy-widzowie razem postanowili, Że też chcą takie czternaste urodziny.
 
. Mimo tego całego szczęścia czegoś mi brak...
 
powyrywałam wszystkie kartki z kalendarza. wszystkie. bo już nie chce widzieć ty upływających dat bez ciebie
 
. i czasem coś jej nie wychodziło, no może częściej niż czasem. wzięłam telefon w ręke. czekałam. bo przecież jak człowiek bardzo chcę, to to ma. więc czekam, bo tak cholernie tego chcę.
pik. pik. rzucam się na telefon, bo przecież Ty napisałeś, prawda? przeprosiłeś i będzie jak kiedyś? odczytałam. to nie Ty, nie będzie tak jak kiedyś.
 
Ja zwyczajnie chcę, żebyś umieścił mnie w swoich planach. Na sobotę, na weekend, na życie. przez chwilę byłam zdolna uwierzyć. gdyby nie ta tęsknota, wszystko było by okey Chcę Ci powiedzieć tylko jedno .
 
Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe . Wiesz czemu ? Bo nie ma w nim Ciebie .
 
- Wiesz kiedy docenisz, że straciłeś? -.... - Kiedy budząc się rano z problemem nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że JUŻ nie odbiorę !
 
` nadal kocham, nadal serce woła..
 
Brakuje mi tych spotkań, bo przez ten krótki czas wydawało mi się, że coś ma sens. Pewnie złudnie jak zwykle.
 
Takie dziwne wrażenie, że warto cokolwiek.
 
Prawie nie pamiętam tego uczucia, tak rzadko mnie odwiedza. Żyję, owszem. I właściwie nic poza tym. Na niczym mi jakoś szczególnie nie zależy. A wtedy przez krótką chwilę naprawdę mi się żyć chciało Nie wiem jak to się stało przed chwila się śmiałam a w jednej sekundzie całe życie znienawidziłam.
 
. -Lepiej będzie jak już pójdziesz. -Dlaczego? -Podobno nie lubisz patrzeć jak płaczę. odchodziła. z każdą sekundą coraz bardziej, po drugiej stronie. - a on stał i patrzył uświadamiając sobie, że traci coś cennego, coś czego sam się pozbył.
 
Płaczesz? -Nie! -Przecież widzę łzy! -Łzy? Nie to nie łzy...To po prostu tzn. "Atak Wspomnień"
 
. odeszła z bólem w sercu i dumą, że posłuchała rozsądku Wiem doprowadzam do szału, bywam szorstka, niemiła. bezsenność jest wtedy, kiedy już nie masz o czym marzyć !
 
Miłość, marzenia, uczucia i myśli. 'Nie łudź się
 
. Słuchawki zawsze będą splątane, herbata za gorąca , a facet nie ten'
 
Siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady, przy ulubionej muzyce, z kochanym psem na kolanach, w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie, że czegoś mi brakuje.
 
Może to i próżne, ale brakuje mi Ciebie Czy samotność nie jest czasami lepsza od zakochania?
 
Przynajmniej nie czekasz wtedy az napisze sms-a, zadzwoni lub przyjedzie. Nie tęsknisz za pocałunkami i za tym żeby się przytulić do ukochanego, bo go po prostu nie masz... I najważniejsze nie czujesz bólu towarzyszącemu rozstaniu, bo nie masz się z kim rozstać...
 
JESTEŚ SAMOTNA i ta opcja jest bezbolesna... ale czy nie warto zaryzykować dla wielkiego uczucia pomimo wszystkiego zła co możemy przez to doświadczyć!?
 
I tak tak prawdopodobnie się wszystko kończy, ale warto chociażby dla WSPOMNIEŃ, tych cudownych chwil zapisywanych głęboko w naszym serduszku. Tego nikt nam nie jest w stanie zabrać mam nadzieję, że dobrze Ci się siedzi w mojej głowie. gdy przestanę wierzyć w to, co sama tworzę, cały mój świat runie - zaboli rzeczywistość. zapomniane, przykurzone sprzęty - porzucone, tak jak ja
 
okamgnienie trwać będzie tak długo, jak zechcę, pozwoli się podzielić na małe wieczności. serce moje, ZAMKNIJ SIĘ !
 
 Jestem panią Twoich myśli, nieprawdaż? W życiu nie musi być łatwo. Musi być pięknie!
 
 Podobno do nieba wpuszczają parami...
 
 Chciałabym oczu twoich chmurność ocalić od zapomnienia..
 
Zapach pożądania jest cudowny, lecz smak namiętności o niebo lepszy..
 
 "On przyszedł z aniołami. Nie szukał Miłości. I spotkali się. Zawsze samotni znaleźli siebie.
 
Pierwszy raz w życiu otrzymał m i ł o ś ć. I zrzekł się swych skrzydeł. Dla niej.
 
" Ciężki charakter, wiem, mam z natury... Lubię być przy tobie blisko, a swoją dłoń trzymać w twojej dłoni. Twój oddech łączy się z moim daje do myślenia .
 
. . zmienia się wszystko. anihilacja najsłabszych jednostek.
 
'Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie.'
 
obuchem w łeb.. zbierasz burzę, siejesz wiatr.
 
Poddaje się, nie podejmując nawet walki, zbyt wiele dumy a za mało odwagi Rzeka goryczy niesie mnie do morza niespełnionych nadziei, fale rozterek wrzucają mnie do oceanu zatopionej miłości, a źródłem wszystkiego jest potok mych łez Zatapiam się w smutku, tonę w mych łzach, a ratownika jak nie było tak nie ma
 
Nagle niebo postanowiło mi zesłać nowe uczucia
 
Poszukuję chwały mojej duszy Dziś jedynie mogę wspomnieć najpiękniejsze dni mojego życia
 
. Ja wciąż czuję siłę tamtych chwil.
 
Wciąż to przed oczami mam.
 
Skoro zawsze dla Ciebie czarne to czarne , a białe to białe dlaczego zwlekasz z uświadomieniem mi , że to nic nie znaczyło lub znaczyło ale jest ale .
 
. Wolałabym znosić kilka Twoich wykrzykniętych słów , niż to przeklęte milczenie , które uważasz za najlepsze rozwiązanie ..
 
Wiem , że łatwo jest kogoś zranić , a jeszcze łatwiej zadawać ból nieświadomie . Muzyka dotyku to oddech serca .
 
A każdy dzień chciałabym , żebyś dzielił ze mną .. tak nieobojętnie .
 
Mam dni tamtych zapach powietrza i głowie w burdel
 
. Miłość .. nie powiesz mi , że nikt pod jej wpływem się nie zmienia , bo tak nie jest .. każdy przechodzi taką zmianę .. na każdego przyjdzie czas i pora .
 
Tak na prawdę wszyscy na to czekamy , czekamy jak na autobus , który zaraz podjedzie na przystanek , z którego wygląda wiele ludzi oczekujących trafienia na miejsce spełnienia pragnienia .. gorzej bywa jak ten autobus się spóźnia , wtedy myślimy sobie , że przez roztargnienie pomyliliśmy godzinę , bądź coś z nami nie tak , jesteśmy beznadziejni albo odjechał nie chcąc nas w środku , bo nie zasługujemy na to by wsiąść i zająć swoje miejsce .. no właśnie , a gdy nie będzie miejsca ? gdy trzeba będzie ustąpić pomarszczonej staruszce z torbą pełną zakupów ? Tą staruszką może być ból , cierpienie , rozczarowanie
.. coś co i tak mimo wszystko nie da nam zaznać szczęścia mimo tego , iż byliśmy u jego progu . Więc może warto poczekać na ten autobus , który podjedzie wprost pod nasze serce i sam wskaże nam wolne miejsce , aby nie wpychać się tam gdzie jest ciasno , by nie wywołało to w nas uczucia złości , niszczenia , odtrącenia tego co piękne .. w końcu miłość w nienawiść przerodzić nie jest to takie trudne , jakby się wydawało .. odwrotnie już nie jest tak łatwo . .. i nie ma mnie przy Tobie gdy nie śpisz
 
. Gdy wchodziłam na gadu witałeś mnie zawsze średnikiem i gwiazdką , a teraz juz tego nie ma , jest tylko cisza.
 
Smutno mi gdy widzę Cię , wtedy wiem ze rany me otwierają się. W głowie mam tyle chwil , które Ty dajesz mi. Widziałam Cię tylko 5 razy , spędziliśmy razem Tylko kilka godzin , kilka godzin za dużo. Ja się zakochałam , ty olałeś.
 
Chcę już lato , by pojechać do Ciebie i ukradkiem spoglądać w Twoje oczy.
 
Miała nadzieje , że zapomni. Nadzieja matką głupich. Po prostu gubię się w Tobie
 
.. przez Ciebie jestem jakaś dziwna, bo mam motylki w brzuchu i serducha w oczach, gdy Ciebie widzę
 
. czuję ogromny głód do Ciebie.
 
Nie rozumiem, jak to wszystko się wydarzyło.
 
Nadal czuję się jak mała dziewczynka, która wygrała turniej skakanki w piątej klasie.
 
Spojrzał na mnie niemalże z czułością. Tego się nie spodziewałam.
 
Nie chcę już oddechu na karku i dłoni na biodrach.
 
Dotknij mnie sercem
 
Zobaczenie morderstwa w telewizji może pomóc wyładować czyjś antagonizm. A jeśli nie masz w sobie żadnego, reklamy z pewnością ci go zaaplikują.
 
to wszystko Twoja wina, mówiłeś, że jestem piękna. wywróciłeś mój świat do góry nogami i jakoś nie mogę się pozbierać.
 
Małpa zmieniła się w człowieka, żeby człowiek mógł stać się skończonym idiotą!
 
Macie tu tę pieprzoną ewolucję!
 
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci... dlaczego nie? czy mam oczy zbyt szare? za mało kobiecy chód? można by rzec, że idealny materiał na żonę się marnuje.  `ten idealny świat się zawalił. `zabite ambicje.
 
`Nie można patrzeć i żyć przeszłością , za nią zostaliśmy już rozliczeni człowiek może i uczy się na błędach, ale jeśli kocha, to wciąż popełnia jeden i ten sam - ufa, choć już tyle razy się zawiódł. nigdy więcej ludzie nie powiedzą , że to co Nas połączyło to miłość od pierwszego wejrzenia. bo ja pokochałam Cię przy drugim spotkaniu
. a Ty mnie wcale. gdyby nie papierosy, pewnie bym zwariowała. gdyby nie Ty, pewnie bym nie paliła. jeszcze tylko czasem zdarza mi się wypowiedzieć jego imię przed snem. miała wiele wymówek na wychodzenie z domu. prawdziwej nigdy nie podawała. nigdy nie mówiła, że chce Go spotkać. znasz ten stan kiedy nie pomaga nawet najsłodsze ptasie mleczko, kiedy chcesz słuchać tylko najsmutniejszych piosenek i leżeć patrząc w sufit. bez pozwolenia nazwałam Cię miłością mojego życia.
 
Z pozą filmowego amanta, zapalił papierosa, wziął dużego bucha i dmuchnął jej prosto w twarz-świnia.
 
Kiedy mam problem, mam muzykę, pokój ,komórę, w sercu mam miłość, w kieszeni pustkę , a w głowie burdel.
 
Podcierał się marzeniami, bo były gówno warte ! Nie zaprzeczam że o panu myślę, nie zaprzeczam . ;]
 
Gustujesz w moim smaku i stylu <3
 
Czas poskładać swój świat.
 
it's not a war no, it's not a rapture... To nie wojna, nie, ani ekstaza... I know you're coming back for me this time.
 
Wiem, wrócisz do mnie jakiegoś dnia.
 
do you ever need me?
 
Czy Ty kiedykolwiek mnie potrzebowałeś?
 
Myślę że powinnaś wiedzieć że jesteś jego ulubionym najgorszym koszmarem
 
Wszystko w moim życiu jest opuszczone mogę porąbać swój podziurawiony umysł ze szkodliwymi wspomnieniami
 
Gryzę strefę czasu
 
Nawet jakby jutra nie było zgadnę że będziemy spotykać się znowu na niebieskich gwiazdach
 
Wędrujemy boso ku księżycowi Daruję Ci przeświadczenie, że posiadasz mnie bez reszty.
 
Daruję Ci myśl pierwszą o poranku i ostatnią późno w nocy. Nigdy nie sądziłam, że usłyszę od Ciebie te dwa słowa...
 
Jestem cholernie szczęśliwa, bo jestem dla kogoś wyjątkowa.
 
Spójrz mi w twarz, co w sercu masz? Co ukrywasz? Pokaż.
 
Dlaczego jak coś się pieprzy, to wszystko na raz?
 
Kici kici? Nie chce kotka, który tylko drapie, robi szkody, gryzie, ucieka i wraca za kilka dni. Takiego nie chcę.
 
Poranki zaczynam tuż po szóstej. Słońce witam w oknie porannym papierosem i kieliszkiem wiśniówki.
 
Nie żebym tak przeżywała nasze rozstanie, czy coś...
 
Czy może istnieć na Ziemi tak szalona, jedyna, wierna i prawdziwa miłość, jaką ma ćpun do narkotyku?
 
Jednego nauczył mnie perfekcyjnie. Tęsknić.
 
Patrzę na Ciebie.
 
Uparcie tatuuję sobie na źrenicach ten widok.
 
Lubię ten stan,kiedy wszystko wydaje się różowe i ocieka lukrem.
 
Wymyśliła sobie, że będzie kiedyś tak cholernie szczęśliwa
 
. Ty! Czerwone z lewej strony w piersi. To nic, że teraz masz dwie połowy. Musisz bić. Słyszysz?!
 
Grać pierwszoplanową rolę na deskach teatru szczęścia.
 
uwielbiałam czas spędzony w łóżku, teraz kiedy Ciebie już nie ma - nienawidzę go tani romans, z mojej strony romans, z Twojej tani jedna idea, wiele spojrzeń, jeden wzór do szału mnie doprowadza to, że te chwile są takie nieuchwytne choć ciemno jest, rozświetlasz mi ulice nie mów mi proszę nigdy więcej o moim rzekomo pięknym uśmiechu .. pragnienie bycia kochanym jest chyba najsilniejsze, zawsze wydaje mi się, że poradzę sobie ze wszystkim sama, niezależna od wszystkich, nie potrzebny mi nikt do szczęścia, a kiedy dotykam ledwo dna, jedyne czego pragnę to osoby pełnej miłości, która mnie przytuli. czerwone, satynowe serce, tak jak pościel naszej pierwszej nocy wysoko się cenie, tyle, że ceną w moim mniemaniu są czyny ale dobrze mi bez snu. sen jest zły dla mnie. albo ja dla snu. tak czy inaczej, nie pasujemy do siebie...
 
Trzeba żyć..cóż za ponury absurd Żeby tak o życiu móc decydować za młodu..
 
. Przepełniłeś mój umysł bezkresną świadomością smutku...
 
Nie wiem czy gorsza jest bezsenność kiedy non stop myślę o Tobie czy sen w którym się nie zjawiasz....
 
Zaś na moim horyzoncie nie ma już słońca Ciało w swej cielesności nie zdoła dotknąć duszy
 
Moje serce nadaje się tylko do hospicjum by tam spokojnie umrzeć z dala od innych....
 
"-Dlaczego jesteś szczęśliwy? Przecież straciłeś wszystko: dom, rodzinę, pracę, przyjaciół. Do kogo się uśmiechasz? -Stoi tam co ranek z kubkiem ciepłej kawy w ręku.
Pocałunek w usta i granatowe oczy. Odgarniam jej włosy, w kolorze nocy dotykając jej twarzy. Nie uśmiecham się. W południe znika zabierając ze sobą zapach wiosennego bzu. -O kim mówisz? -Późnym wieczorem powraca znowu. Ma na sobie różane szczęście, którym mnie częstuje.
Ubiera mnie w swoje ciało, w którym zatapiam się zmysłowo, odchodząc tam, gdzie na świecie jesteśmy tylko we dwoje. Tańczy rozkosznie mając mnie w sobie do muzyki wiatru i północy. Potem mówi o o uczuciu, które zmienia każdego człowieka, w nic nie wartą zbyt wrażliwą istotę. - O miłości? -.... -Oszalałeś? -Nie. Kocham."
 
Chcę doceniać każdą chwilę życia i mimo wszystko dziękuję za ten rok.
 
Jak nikt nie patrzy, poruszam gałkami ocznymi.
 
Udowodnię to na zdjęciach
 
. Całe życie uciekała od miłości, a gdy życie ucieka od niej wpadła na miłość..
 
Miłość... dzięki niej życie wydaje sie piękne, każde marzenie daje się spełniać.
 
Cele ulegają zmianie i wiatr wieje w inna stronę.
 
Oczy dostrzegają kolory...
 
Posłuchaj... żyj... bądź szczęśliwa... uśmiechaj się... kto wie?
 
Jutra może nie być... Nacisnę przewijanie i posłucham ścieżkę dźwiękową do swojego życia To ta samotność która wie o tobie jest przy mnie Czas nie wydaje się do wymazania   
 
  Niech znów usłyszę melodię naszych serc.  
 
   Słodkie spierdalaj i nie wracaj.    
 
czasem mam ochotę schować się do szafy i udawać, że jadę windą.
 
. – Kochasz mnie? – Najbardziej ze wszystkich.
– Ufasz mi? – Bardziej niż sobie.
 
Czemu obawiamy się tych, których tak bardzo kochamy?
 
Mam na twarzy wypisane szczęście. – Podać coś jeszcze? – Tak...
 
banana i dwa jabłka. Łzy kobiety są hańbą dla mężczyzny. pocałowałam go, mocno i namiętnie. wiedziałam że mu się podoba więc odepchnęłam go i strzeliłam z liścia, żeby nie myślał że jestem łatwa. Jeśli to co chcesz powiedzieć to mniej niż cisza, to milcz. Miałam zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna i zawsze dostaje po dupie gdy zaczynam być szczęśliwa mam skłonności do krótkotrwałego uśmiechu i następującego po nim stanu określanego przeze mnie jako, kolokwialnie mówiąc, do dupy. nie zabije namiętności ona daje mi siłę. gdybym mogła sfotografować wszystkie chwile szczęścia mojego życia, miałabym najpiękniejszy album na świecie. chwilami życie bywa znośne. - a miłość.? - miłość poszła spać. albo nie umiesz, albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko, nawet miłość. niespełnione marzenia, każą się uśmiechać. Wszyscy mają mambę, lecz nie ja, nie należę do drużyny Actimela, nie posiadam 3 letniej gwarancji, ani gwarancji zwrotu kosztów, nie dodaje skrzydeł, nie znam Goździkowej, ze mną Ci się nie upiecze, nie zapewniam uczucia komfortu, dzięki mnie nie dostaniesz zniżki w Trollu, minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr, nie wygładzam ani nie redukuje zmarszczek, mam więcej niż 2 kalorie, nie jestem owocem Jogobelli, przed użyciem nie wymagam zapoznania się z ulotką, ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą, to ja nie mam szans z pragnieniem, nie trafiam silnie w ból, nie posiadam napisu pod nakrętką, ani kolorowanki pod etykietką, nie pochodzę z pierwszego tłoczenia, wciąż nie wiem skąd bierze się Chocapic, nie wiem też dlaczego Cini Minis jest takie cynamonowe, nie rozpływam się w dłoni, ani w ustach, poza tym nie brałam udziału w "Tańcu z Gwiazdami"... aha. jeszcze jedno. nie znajdziesz mnie w co piątej Kinder niespodziance. Czasem myślę o nas, w kategoriach pary... I kolejny raz nie możemy pozwolić na to, by nie być razem... - Widziałam Cie z tą szmatą! mówiłeś, że między wami koniec! że teraz jesteśmy tylko my i nic więcej się nie liczy! NIENAWIDZĘ CIĘ! - Przepraszam Księżniczko - Księżniczko? ;/ Phi... - Tak, Księżniczko Moja Księżniczko - Żegnam! - O co Ci chodzi? coś źle powiedziałem? - Tak! Jak zwykle traktujesz mnie jak postać z bajki.. Helooł ja mam uczucia... Zauważ to! Wydoroślej w końcu to pogadamy! Czas zatacza koło i pokazuje wartości, szukam nadal swojego miejsca przynależności... Łza na policzku.. Sam nie zatrzymasz jej... Czasem czuje jakby ktoś trzymał mnie za ramie, odwracam się, ale nikogo tam nie ma... Twój oddech nie pachnie już jak malinowa mamba, teraz przypomina raczej zapach podeszwy od buta! patrzę sercem. tam gdzie nikt nie kocha już, ktoś pozostał sam. niewidzialny jak mgła, lecz nie dla serca. zakolorowane rzeczywistością marzenia. urzeczywistniam marzenia. nie przeszkadzaj! nieotarte łzy. przedwczesne wspomnienia. bezimienne smutki. kiedyś uwolnię się z tej siatki nierealności. - pif paf ! - co to ? - chyba ktoś zabił nasze uczucia . ona nie szuka uczuć. może ją kiedyś znajdziesz. albo i nie. 'zamknięta szczelnie w swej skorupie. powoli staram się zrozumieć czemu...' kiedyś opowiem Ci o tym jak Cię kochałam. Nie uwierzysz. chciała złamać mu serce, a porysowała swoje. każda cierpiąca kobieta przywiązuje się do człowieka szybciej, mocniej i na dłużej. tylko z Nim mogę liczyć pestki w arbuzie, chmury na niebie, ziarenka piasku na plaży. jedynym szczęśliwym dźwiękiem jest cisza Twojego serca. `Zamykam oczy i spuszczam głowę Gdy widzę Ciebie przypadkiem. `Gdy jestem w miejscach gdzie byliśmy razem Przystaję i płaczę ukradkiem. `I cóż mi pozostało z Twoich wielkich małych słów? `I chciałam bez słowa Cię znów pocałować Lecz w Twoje ramiona wtuliła się ona. `Zrozumiałam że miłość przegrała Zostały wspomnienia, nie będę nic zmieniać... szara mgła ogarnia moją rzeczywistość. jeszcze jeden pijany tobą dzień. już od jutra przejdę na odwyk... określałam nas mianem `król i królowa` zapomniałam tylko jednego szczegółu monarchia upadła wiem, że naprawdę chcesz mi pomóc... ale nie uszczęśliwisz mnie dając lizaka, kiedy stłukłam sobie kolano. czyżby kolejna pomyłka? A przecież był idealny. ja się w nienawiść, zawiść, czy też inne takie gówna nie bawię. nienawidzę samej siebie strasznie źle się czuje, jestem blada i kręci mi się w głowie innych objawów nie napisze, nie chce nawet żyć, nie umierać, nadal miło.     codziennie patrzę na Ciebie z innej perspektywy. Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość. Widziałeś lalkę MyScene? Ktoś kiedyś powiedział, że jest podobna do mnie. Do tej pory nie wiem, jak kilka miesięcy temu mogłam nie zauważać tego, co widzę w Tobie teraz i bez czego teraz nie mogę żyć. Nie czarujmy się. Nie jest super. Wkurzasz mnie maksymalnie... Ale i tak Cię kocham. -Nadal spotykasz się z tym dentysta? - Nie..to stawało się zbyt ograniczające.Nie miałam nic przeciwko temu żeby zakochał się w moich zębach, ale on postanowił dostać wszystko. Chciał się ze mną ożenić! -A to drań! -no...Nikomu nie można ufać.. Gdybym znała Twoje myśli w końcu poznałabym prawdę. Nie pozegnałes sie.. chciales uniknac łez.. Gdy kobieta ignoruje, wtedy pragnie najbardziej Twojej miłości... To nasze wybory czynią nas takimi jakimi jesteśmy. Każdy, nawet tragiczny koniec jest nowym początkiem-szkoda że trudnym za malo Cie znam by mowic Ci 'Kocham', za bardzo Cie kocham aby Ci tego nie mowic ale wszystko co robiłam, robiłam dla nas Życie teatrem jak u Williama Shakespeare'a , jedna chwila i wszystko nabiera smaku. Znowu zdradziłam siebie - tęsknie za Nim Nadal nie wiem, gdzie są moje granice, w których się mieszczę. To prawdziwa bezczelność z mojej strony, chodzić w kawałkach po ziemi i ciągle odwracać się dupą do świata. jestem zazdrosna o każdą dziewczynę z którą rozmawiasz. jestem zazdrosna o wszystkie rzeczy którymi zajmujesz się, wtedy gdy nie zajmujesz się mną. frustruje mnie każda nie wspólnie spędzona chwila. to obsesja, to choroba, to uzależnienie. jestem chora z miłości         Nie zawsze możesz mieć co chcesz, choć gonisz tak, że brak ci tchu..          "Siedzisz mi w głowie tak jak potrafią tylko nieobecni."          Zawsze jest coś ważnego, o czym natychmiast muszę Ci powiedzieć. Bo jesteś niezbędny, bo jesteś mój, bo rozumiesz. Jest tak wiele przyczyn...  Chciałam krzyknąć gdy odszedłeś, chciałam płakać brakło tchu.. Gdzie zabrałeś moje serce ? Mego serca nie ma tu... Najbardziej brakowało mi twojego milczenia. kocham to za mało. I malujesz mi uśmiech na twarzy każdą wiadomością . A teraz wybacz. Pójdę do domu i dostanę zawału. pisz, dzwoń, właź oknem, kiedy tylko będzie Ci źle. najprawdopodobniej nigdy się nie dowiesz jak boli , gdy na mnie nie patrzysz i gdy muszę odwrócić wzrok od Twojej twarzy - nie patrzeć nawet kątem oka - abyś przypadkiem nie zauważył jakie wywierasz na mnie wrażenie . Razem z hukiem nasz śmiech daleko się niesie. żegnał się z nią z takim beztroskim uśmiechem na twarzy . tak jakby cieszyło go to że po tylu latach roztają się . jedne twoje słowo i wracam . no powiedz już je bo życie w samotności mi się pomału nudzi . za dużo Cię jest w moim życiu . wiesz ? codziennie zastanawiam się co mówi twoja twarz rano . czy myślisz o mnie kładąc się i wstając . czy śnisz jeszcze czasem o mnie . i czy wogóle o mnie pamiętasz jeszcze . Ty mój były niedoszły kochanku. zapisana gdzieś w gwiazdach miłość pomału ulatnia się . tak po prostu wyparowuje . Powinni wymyślić prawdziwą teorię uczuć ,tylko żeby nie było żadnych słów takich jak "zabawa nimi". Pewien Pan w autokarze powiedział, że jestem najpiękniejszą dziewczyną jaką widział. Szkoda, że w jeden dzień zepsuliśmy kilka lat. I jak możesz to... nawet na mnie nie patrz. piszę, że kocham piszesz, ze kocham piszemy, że kochamy piszecie, że kochacie piszą, że kochają jak łatwo jest pisać chyba wciąż mam sny wtargnąłeś do mojej głowy tak szybko, niespodziewanie, wbrew mojej woli, potem równie szybko z niej wyszedłeś, chociaż ja już tego nie chciałam... szczęście pachnie letnią mżawką, powietrzem po burzy, kardamonem, cynamonem i goździkami, szczęście pachnie Tobą dziś już nie szukam, bo nie wiem czego dziś już nie czekam, bo nie wiem czy warto dziś już nie wymagam, bo nie wiem od kogo a może nie mam od kogo... od dziś już nie rozumiem, bo nie potrafię tego pojąć... `on ma w oczach jasne światła wszystkich wielkich gwiazd` jego wzrok zabija jak wzrok bazyliszka jego wzrok niszczy wszystkie moje wątpliwości wypala je od środka jego wzrok nie pozwala mi zapomnieć patrzyłam na moje marzenie, które przez chwilę stało się rzeczywistością, lecz nie moją.. a ja byłam świadkiem, jak zwykle stałam z boku, ale widziałam , że jest to możliwe i poczułam tępy, cholerny ból osoby, która chciałaby być na tamtym miejscu, ale nie jest i nigdy nie będzie.. chciałabym krzyknąć na swoje serce, kazać mu przestać bić tak mocno, dosadnie powiedziec mu, ze nie ma po co... myślisz, że jesteś cwany, bo zburzyłeś mój świat, którego nikt nigdy nie miał prawa zburzyć - Zawsze jesteś taka uśmiechnięta, nigdy nie płaczesz... Nigdy nie widziałam u Ciebie na twarzy ani jednej łzy... - Czasem wieczorem ich rezerwa wybucha w poduszkę... wokół mnie nie ma nikogo jest tylko księżyc wróc, zrobiłam ci sweter!- będę ****a krzyczeć jak Penelopa dzień jest niewystarczająco długi , euforia trwa zbyt krótko, za mało jest papierosów w paczce i alkoholu w alkoholu, za mało mnie w tobie, ciebie we mnie, brak... miasto najbardziej śmierdzi o 15:30 nie widziałam Cię dzisiaj i czuję pustkę, głód, ale specyficzny...chyba sporo schudnę. Dlaczego tak jest, że jeśli czegoś bardzo chcemy,nie dostajemy tego. ale po jakimś czasie, gdy to samo rzuca się nam pod nogi,już tego nie chcemy. Nie pomyśleliście, że to test, czy tak naprawdę na to zasługujemy? ta sprawa powraca, 'co cię nie zabije to cię rozpieprzy od środka' czasami na ulicy zwalniam, zaglądam ludziom w oczy, szukam skrawków nieba-mojego dobrego anioła 'więc umarł. nawet jeśli nie byłoby to prawdą - umarł.' i nic mi nie daje świadomość, że miłości nigdy nie było. dla Ciebie życie to knajpa portowa, dla mnie ocean. Na chuj te słowa czułe Nie chcę twojej litości Bo nie chcę nic już Nie szukam tej miłości I trzecia herbata już wystygła. A ja nadal siedzę wpatrując się ślepo w ekran. Nie piszesz od miesiąca, ale może akurat dzisiaj napiszesz? Pójdę spać późno, poczekam. Może akurat, patrząc na mój dostępny status zdecydujesz się napisać : ''O tej porze nie śpisz, dziewczyna''?... tylko na to czekam stęskniony każdy oddech. Wiecie jak to jest - wypalać wieczorami kilka papierosów, oddychać muzyką angel'ego millano i wierzyć, że jutro nadejdzie o wiele szybciej niż w rzeczywistości. Znacie to rozczarowanie, gdy nie nadchodzi - ani jutro, ani On. na zawsze to bardzo krótko w naszym wykonaniu. z miłością jak z piosenką. pomylisz jeden akord a i tak pewnie nikt nie zauważy. trzeba tylko uważać, aby akordów nie mylić zbyt często. Odeszła bez słowa, a On nie mógł tego zrozumieć. Tego, że odeszła. I tego, że bez słowa. palce niecierpliwe co czekają na Ciebie. - co ty tu robisz? - przecież tęskniłaś. to jestem. <3 twoje serce na statusie niedostępny. moje czekanie na niewidocznym. Są tacy ludzie, co rozczarowywanie mają we krwi. Tak. Myślę o Tobie. Boże, pozwól mi uwierzyć, że jeszcze nie masz mnie dość.. miała ochotę tupać, krzyczeć, rwać włosy z głowy, wyzywać Boga za to, że kolejny raz napisał zły scenariusz. odejdź, tak po prostu. zapomnij, ot tak, tak samo jak kazałeś zrobić to mnie. przecież to takie proste... Nienawidzę Cię - krzyczała patrząc w lustro. Romanse z dystansem ,to recepta. Malinowa dama w posypce czekoladowej . Jeśli tęsknisz dzwoń ..! <3 Ej, zatrzymaj się na chwilę, popatrz, ona tęskni .. Udaję że nic dla mnie nie znaczysz.. Daj mi bucha, flaszkę wódki, opowiem Ci o moim życiu w pięć minut. Zrobię dwa kółka wokół ziemi i odpoczniemy na Marsie . Kąsek był smaczny przyprawiony pieprzem- tak samo jak TY Odnajdę bezpieczny port czy zatonę w drodze. Za skrzyżowaniem ulic gwar miejski przystanął oniemiały z zachwytu. Znów jest zmierzch bez gwiazd, wśród łez. Każda myśl to cierń, bo los z nas drwi… Myślę, że być szczęśliwym znaczy być przygnębionym, czuć satysfakcję, płonąć.. Tak nie da się żyć Tak nie da się być, Być kimś, by potem znów być nikim... Maksymalny zasięg mojej granicy, pozory, nie rzeczywistość.. Paląca nienawiść łowiąc się w szczęściu swojej miłości.. Kłamstwo wmawiane sobie tysiące razy podobno staje się prawdą? Kocham Cię, Kocham Cię, Kocham Cię, Kocham Cię, Kocham Cię.. Chcę żeby wróciło "kiedyś"   Popatrz jak wszystko się zmienia płyną łzy znikają marzenia.  nie ważne gdzie.. wazne z Kim <3  Kocham Cie bardzo mocno i tylko z Tobą chce byc.. wybaczysz mi? Moje serce jedna osobe pokochało... dla jednej ono bije... Jednemu jest ono oddane. Życie jest prawdziwe dopiero wtedy, gdy zobaczysz w nim swoje odbicie   Smutek - nieodłączna cecha ludzkiej egzystencj 'Przy Tobie wszystko jest lepsze...wspanialsze... Szare barwy świata nabierają nagle ciepłych kolorów tęczy... Każda chwila obok Ciebie wydaje się tylko pięknym snem, z którego nie chcę się wybudzić... Twoja bliskość napawa me serce radością... A dusza śpiewa wesołą melodię. Dziękuję,że dałeś mi tak wielki skarb, jakim jest miłość,którą mnie obdarzyłeś. przymknąć oko na to co złe,nie wiedzieć czym jest cierpienie Iść z uśmiechem przez życie, pokonując wszelkie trudności  Nie ma to jak zimny powiew powietrza.. 'Każdego dnia budzić się z uśmiechem,że ma się kogoś wyjątkowego przy sobie... Kogoś kogo się kocha. 'Wabisz niczym piękna róża, Przyciągasz niczym ona swym słodkim zapachem, Jesteś dla mnie tak delikatny,jak jej płatki... Ale nie ranisz jak jej kolce.   Piękno herbacianych róż nigdy nie przeminie. Pąk...Piękny kwiat...Płatki,które lecą razem z wiatrem... Potem już tylko wspomnienie o tym, że niegdyś był on cudowną rośliną... Gdy już nie jesteś w stanie zobaczyć różnicy między iluzją a tym co prawdziwe Niby jest tak wielu ludzi na tym świecie,a jednak w tym wszystkim jest się samotnym. Spoglądając w okno...czekając na jego powrót Jak szybko się pojawiłeś,tak jeszcze szybciej zniknąłeś... Wiem,że teraz moje obawy się potwierdziły... To był tylko piękny sen, z którego się gwałtownie obudziłam... Nic już nie będzie takie samo... Życie stało się ponownie szare, brak w nim blasku i tych pięknych barw... Moje serce nie może się odnaleźć...tęskni do Ciebie... Spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy"  Życie jest zbyt skomplikowane,aby je zrozumieć Gwiazdy znają odpowiedź na każde pytanie... w nich jest największe piękno tego świata 'Żeby nawet chmurne dni Uśmiech Twój rozjaśniał mi... Nie myśl o tym co mówią inni. Najważniejsze jest Twoje szczęscie. Tańcząc czujemy, że żyjemy Życie jest sceną,- Bóg reżyserem, człowiek aktorem, diabeł suflerem. `I wszyscy powtarzają: "takie jest życie" i nikt nie pamięta, że życie jest takie, jakie sami zbudujemy Siedziała samotnie, rysując na szybie serce i myśląc o Nim Zostawiłeś po sobie białe chusteczki ociekające miłością. Znam swoją wartość i tym się kieruję. :3 Ogarnij moje uczucia i zaprowadź ład w sercu. < 3 Jak ja stałam się tak nieznośna Co w tobie jest takiego co sprawia, że tak postępuję Nigdy nie byłam tak paskudna... I potrzebuję cię, Przykro mi. A pod łóżkiem trzymam czterolistne gwiazdy.<3 Gdybyś zadzwonił do mnie i powiedział, że potrzebujesz mnie tu i teraz, bez chwili wahania bym do ciebie przybiegła. A gdybym to ja była na twoim miejscu i to ja cię potrzebowała? Co byś wtedy zrobił?.. Gdybym mogła zadać Bogu jedno pytanie, zapytałabym, czemu nie jesteś teraz przy mnie ? Chciał, aby tylko o nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia Moje serce, jak księżniczka z bajki, śpi na twardym ziarnku grochu Obserwowała swoje dłonie z zapalczywością. O.! O tutaj powinna przebiegać linia miłości. Kiedyś zastanawiała się, dlaczego jej linia urywa się w połowie. Teraz już wie. Pamiętasz te wszystkie bajki o księżniczkach, rycerzach na koniach i wielkiej miłości ? Zapomnij. -opowiedz mi jakąś bajkę na dobranoc -kocham Cię -... Naćpana sokiem wiśniowym księżniczka w butelce nachlana papierem.     Mój świat zaczyna się tam, gdzie kończy się wasza wyobraźnia Miłość jest jak tama. Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi taka chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe, a co nie, i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę. Kochać – to utracić panowanie nad sobą. Lepiej jest kochać i stracić osobę kochaną niż nie kochać w ogóle. Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.     Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu. bo miłość to gdy odejmą Ci wzrok i słuch, a Ty jeszcze idziesz, chwaląc żniwo życia Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne. Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach. Każdy z nas jest Aniołem z jednym skrzydłem. Jeśli chcemy pofrunąć, musimy mocno się objąć. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością. Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło. Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. Człowiek, który kocha, nie chce władać przedmiotem swoich uczuć, chce być z nim razem, złączyć się z nim we wspólnocie przeżyć. Złączenie jest celem miłości, i to nie tylko złączenie fizyczne, lecz też psychiczne. Niektóre szczyty można zdobyć tylko razem.     Miłość wyzwala w człowieku takie pokłady możliwości i moce duchowe, jakich sam u siebie nie podejrzewał. Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę? Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie. Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko. Będzie w oczy wiatr mi wiać, ktoś się będzie głośno śmiać. Wyzwij znowu od szmat, uderz mnie prosto w twarz Raperzy mówią o kontach i że czas coś zmienić, a zmieniają tylko ksywki. Brak im weny To fikcja, nie magia, wieczność pryska jak bańka Myślę o nim, piję kawę i palę papierosy Jesteśmy sercem miasta. Człowieku, tu chodzi o to, aby przetrwać nawet jak rzucają błotem, wytykają palcami, nazywają idiotą" Zamiast "kocham" czasem wystarczy zwykłe cześć Wrośli w kult zazdrości, wciągnięci w zawiłości zmęczeni mieszkańcy planety Ziemi     Ej, w dupę mnie pocałuj wiesz! dojrzałam na oczy przejrzałam, ujrzałam rzeczy których wcześniej nie dostrzegałam. Potęga twojego uczucia mnie onieśmiela Życie daje do wyboru wiele dróg i zawsze trzeba wybrać tę właściwą, tę której nie trzeba naginać i która nie prowadzi do zguby     Moje serce żyje tylko tobą. Gdy otwieram oczy, pragnę cię zobaczyć. Skoro nie wyrzekamy się życia, czemu mamy się wyrzec miłości. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni,i tygodni smutku i rozczarowań

By:jA:)

 

 

Komentujcie!!:>
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
patrycja0303 26 czerwca 2010 patrycja0303 napisała:

przed użyciem nie wymagam zapoznania się z ulotką, ani skontaktowania się z lekarzem lub farmaceutą, to ja nie mam szans z pragnieniem, nie trafiam silnie w ból, nie posiadam napisu pod nakrętką, ani kolorowanki pod etykietką, nie pochodzę z pierwszego tłoczenia, wciąż nie wiem skąd bierze się Chocapic, nie wiem też dlaczego Cini Minis jest takie cynamonowe, nie rozpływam się w dłoni, ani w ustach
DOBRE ! :)))


zgłoś
patrycja0303 26 czerwca 2010 patrycja0303 napisała:

Czy ta malinowa mamba z ,,powietrze pachnie jak malinowa mamba ?" ;p;p


Pokaż pozostałe komentarze 1 ›
zgłoś
BlackDoger 2 marca 2011 BlackDoger napisała:

być zakochanym to nic złego , to wręcz cudowne uczucie , gorzej jak nikt go nie odwzajemniam :/


zgłoś
DOROTA wiÅ›niewska 31 stycznia 2012 DOROTA wiÅ›niewska napisała:

KOCHAĆ RAZ ALE PRAWDZIWIE ALE ZGADZAM SIĘ PACHNIE MAMBĄ..:)